See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Kuidas Ramirent küpsiseid kasutab

Kui vaatate seda veebilehte või sellelt lehelt lingitud teisi lehti, võime teie arvutisse „küpsiste“ kujul teavet salvestada, mis võimaldab meil meie veebilehte teie eelistustele vastavalt kohandada. Küpsises sisalduvat teavet saab muuhulgas kasutada veebikasutaja veebilehitsemise harjumuste jälgimiseks. Küpsiseid on kahte tüüpi:

Esimene tüüp on tuntud kui „seansiküpsis“. See salvestatakse ajutiselt arvuti mällu niikauaks kuni saiti külastate ja lehekülge sirvite ning kasutatakse näiteks selleks, et kindlaks määrata, millise keele olete valinud või mäletada teie ostukorvi sisu, kuniks meie tootekataloogist seadmeid valite. Seansiküpsiseid ei salvestata arvutisse pikemaks ajaks, need kustutakse brauseri sulgemisel.

Teine küpsiste tüüp salvestab faili pikemaks ajaks arvutisse ja seda kasutatakse näiteks, et vaadata milline teave on pärast saidi viimast külastamist uuenenud.

Ramirent kasutab küpsiseid muuhulgas selleks, et koostada külastatavuse statistikat.

Kui te ei soovi, et teie arvutisse küpsiseid salvestatakse, saate seadistada oma veebilehitseja küpsiseid blokeerima. See tähendab aga, et me ei saa garanteerida meie veebisaidi töötamist nii nagu mõeldud. Küpsiste blokeerimise juhiste saamiseks vaadake oma internetilehtiseja „Abi“ või muud sobivat menüüd.