See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Kliendileping

Mida on rentimiseks tarvis?

ERAISIKUD

1. Palun tutvuge rentimistingimustega, nendega nõustumisel tulge meie rendipunkti, võtke kaasa Eesti Vabariigi isikuttõendav dokument: ID kaart, pass või uued juhiload. Kliendileping koostatakse kohapeal.

2. Ettemaks või tagatisraha (summa sõltub tööriistast, esitatavatest dokumentidest, käendajate olemasolust jms) on võimalik tasuda kohapeal.

FIRMAD

Nende ettevõtete ja füüsilisest isikust ettevõtjatega, kes soovivad saada püsikliendiks sõlmime positiivse krediidiotsuse korral ka spetsiaalse kliendilepingu. Esmakordsetelt klientidelt ja ettevõtetelt kes on tegutsenud vähem kui 12 kuud või kellel on esinenud pikemaajalisi maksehäireid, palume mõistvat suhtumist, kui ka peale allpool nimetatud dokumentide esitamist otsustame Teid teenindada (vähemalt alguses) ettemaksu eest või sularahatingimustel.

Püsikliendilepingu taotlemiseks:

Palun tutvuge rentimistingimustega, nendega nõustumisel täitke Ramirendi kliendilepingu taotlus. Palume tähelepanu pöörata sellele, et kõik tähistatud väljad oleksid täidetud. Palume kliendilepingu taotlus täita TRÜKITÄHTEDEGA. Seejärel salvestage leping oma arvutisse, digiallkirjastage omalt poolt ja saatke Ramirenti, aadressile: krediit@ramirent.ee. Vastame teie taotlusele kahe tööpäeva jooksul.

Alternatiivseks lahenduses on trükkida leping kahes eksemplaris välja, allkirjastage kõik lehed ja toimetage lähimasse Ramirent Baltic AS rendipunkti. Palume paberil allkirjastatud lepingule lisada ka allakirjutanu isikuttõendava dokumendi koopia. Uued lepingud vaatame läbi esimesel võimalusel. Positiivse otsuse korral allkirjastame omalt poolt, kinnitame teid püsikliendiks ja saadame ühe lepingu eksemplari teile postiga tagasi.

Täidan kliendilepingu taotluse veebis

Prindin täitmata lepingu ja täidan käsitsi

Volikiri rentimiseks

E-arve tellimine

Krediidilimiidi/ maksetingimuse muutmise taotlus