See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Lihtsad tõed, mida igaüks võiks teada rentimisest

Masinate ja seadmete omamine pole alati kõige mõistlikum lahendus, sest tehnika vananeb ning pidevalt ilmub turule uusi, tõhusamaid ja ohutumaid seadmeid. Seadmete rentimine nende ostmise asemel tagab teile aga alati võimaluse kasutada kaasaegseid ja hooldatud masinaid. Sageli muutub rentimine ka odavamaks kui omamine, sest masinate hooldus- ja remondikulud ning ladustamine jäävad rendifirma kanda.

Lisaks raha ja aja kokkuhoiule säästab rentimine ka keskkonda ja aitab vähendada teie süsiniku jalajälge, sest keskkonnakoormus väheneb kui masinaid jagatakse mitme kasutaja vahel. Rentides saate kasutada alati kvaliteetseid ja töökorras seadmeid ning amortiseerunud seadmetest tulenevate probleemidega ei ole vaja teil tegeleda.

Ramirent rendib masinaid ja seadmeid suurematele ja väiksematele ehitusobjektidele, nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Kasutades rendiseadmeid on kliendil võimalus proovida erinevaid tööriistu ning valida meie laiast tootevalikust töö tegemiseks kõige sobivam töövahend. Kuna vajadused ja tööfaasid muutuvad, võimaldab rentimine teil oma tööriistu vahetada, et need sobiksid iga tööetapiga kõige paremini.

Rentimine annab ka eraisikutele võimaluse kasutada professionaalseid tööriistu, et töö saaks kiiremini ja hõlpsamini tehtud. Ramirendi jaoks on kesksel kohal ohutus ja seadmete nõuetekohane kasutamine, seega meilt tööriistu rentides juhendame kliente neid õigesti ja ohutult kasutama. Ühtlasi pakume oma klientidele mitmeid erinevaid lisateenuseid (paigaldus, transport, riskikaitse jne). Meie saame teid aidata täisrendilahendustega!

 

Viis põhjust, miks masinate ja seadmete ostmise asemel neid hoopis rentida:

1. Säästate raha ja aega, sest te ei pea masinaid ja seadmeid ise ladustama, hooldama ega remontima.

2. Saate rentida alati kaasaegsemaid, hooldatud ning ohutuid masinaid ja seadmeid.

3. Töötamine on tõhusam ja ohutum kaasaegsete seadmetega.

4. Meilt rentides juhendatakse teid masinaid ja seadmeid õigesti kasutama.

5. Vähendate rendiseadmete kasutamisega keskkonnajalajälge.