See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Loxam ostab Ramirendi

Prantsuse eraettevõte Loxam on teinud avaliku pakkumise kõigi Ramirendi aktsiate ostmiseks, mille on ühehäälselt heaks kiitnud Ramirendi nõukogu ja suuremad aktsionärid. Kui vähemalt 90% Ramirendi aktsionäridest müüb oma aktsiaid Loxamile, saab Ramirent Loxami iseseisvaks Põhja- ja Ida-Euroopa üksuseks ning ettevõte väljub börsilt. Omaniku vahetust on oodata sügisel. Hoiame oma kliente sellega kursis.

Kuigi Ramirendi omanik võib muutuda, ei ole oodata Ramirendi personalis, igapäevastes toimingutes ega asukohtades muudatusi- me jätkame tegutsemist tavapäraselt. Ramirent säilitab oma praeguse organisatsiooni, mida juhib Tapio Kolunsarka ja praegune juhtkond. Ettevõtted ei kattu, tegemist on Loxami strateegilise laienemisega Põhjamaadesse ja Ida-Euroopasse. Seega me jätkame oma klientide teenindamist sujuvalt ja naeratusega – nii nagu teeme seda ka täna. Ramirendi tugev kaubamärk säilib, kuna nime muutumist ei ole oodata. Seadmete ja masinate rentimine on endiselt väga asukohapõhine teenus ning Loxam soovib säilitada kohalikud kaubamärgid, et kasutada ära nende tugevat mainet turul.

Loxamil on väga hea meel ühendada Ramirendi töötajatega jõud, et luua seadmete rentimise valdkonnas üleeuroopaline turuliider, kuna ettevõtted sobivad ideaalselt ja puudub geograafiline kattumine. Ettevõtetel on ka samad väärtused: ohutus, töötajate vastutustundlikkus, juhtimine ja jätkusuutlik areng. Ramirendist ja Loxamist koos saab maailma suuruselt kolmas seadmete rendiettevõte.