See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Sügishooaja tööriistad Ramirendist!

Sügishooaja alguses liiguvad ehitustööd vaikselt välistingimustest siseruumidesse, kus hakatakse tegelema veevarustuse, kütte- ja kliimaseadmetega. Samal ajal antakse uue maja fassaadile viimast lihvi.

Kui ehitate oma maja ise, siis on tõenäoline, et teete seda vaid üks kord ja tahate, et kõik laabuks plaanipäraselt. Kui soovite stressi vähendada ja oma unistuste kodu ehitamisele keskenduda, siis on suureks abiks kui saate anda osa vastutusest üle asjatundlikule seadmete renditeenuse pakkujale.

Koduehitajad teevad enamiku välitöödest suvel, mistõttu saavad sel perioodil suuremat koormust välitingimustes kasutatavad seadmed. Sügisel on aga üha rohkem tarvis sisetingimustes kasutatavaid seadmeid, nagu alumiinium tellingud ja kompaktsed tõstevahendid, mida on vaja näiteks laetööde tegemiseks, elektrijuhtmete paigaldamiseks ning seinade värvimisel. Unustada ei tasu ka põrandaliistude ja mööbli paigaldamist, mille tarbeks saab liistusae, akutrelli jm vajaliku just Ramirendist laenutada. Üldiselt tahab koduehitaja uude koju kolida jõuludeks, seega sügis on viimaste siseviimistlustööde mõttes üsna tegus aeg ja siin saab just Ramirent Teile kasulik olla!

Ehitusseadmete rentimine on lihtne ja kasulik

Kunagi varem ei ole ehitusseadmete rentimine olnud nii lihtne kui praegu. Internetiajastul ei ole renditeenuste pakkujate leidmiseks enam tarvis ajalehekuulutusi lehitseda.

Seadmete rentimine nende ostmise asemel oma kodu ehitamiseks pakub palju eeliseid. Üks neist on rahaline eelis, näiteks eraisikuna kodu ehitamiseks rasketehnika soetamine on üsna mõeldamatu, sest vajab suuri investeeringuid, rentimine seevastu on lihtne ning mugav. Samuti on ka väiksemaid käsitööriistu mõttekam rentida kui endale päriseks soetada, kuna siis pole vaja muretseda tööriistade ladustamise, hooldamise jmt pärast.

Regulaarne hooldus suurendab ohutust

Enamik seadmeid rentivatest koduehitajatest kasutab rasketehnikat esimest korda elus, seetõttu tuleb ohutusele pöörata rohkem tähelepanu. Head seadmed on töökindlad ja ohutumad kasutamiseks. Koduehitajad on üldjuhul ehitusseadmete kasutamisel väga ettevaatlikud ja tahavad ohutuse kohta võimalikult palju teada. Ramirent annab kaasa üksikasjalikud juhised, et koduehitajad saaksid kasutada seadmeid nõuetekohaselt ja ohutult. Lisaks saab Ramirendi rendipunktidest renditavate seadmete juurde kaasa osta nõutavaid isikukaitsevahendeid.

Ehitusseadmete regulaarne hooldus tagab, et seadmed on alati tehniliselt korras, samas hoiate hoolduse ja ladustamise pealt palju kokku ning tööd sujuvad plaanipäraselt.

Seega– milleks osta, kui saab rentida?

Meie rendipunktid asuvad üle Eesti, tule ja küsi nõu ning rendi seadmed oma ala eksperdilt!