See veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Rohkem infot küpsiste kasutamise kohta.

Suvehooaja tööriistad Ramirendist

Kuigi ilmad on veel kevadiselt jahedad, kohati suisa heitlikud, on kalendrisuvi siiski käes ning aeg aias ja terrassil toimetamiseks alanud.

Kas kevadine päike tõi esile majaseintelt koorunud värvi või vormist välja kasvanud heki? Nüüd on õige aeg käärida käised näiteks maja värvimiseks või aia korrastamiseks. Nimekiri asjadest, mis vajavad tegemist, võib olla pikk, eriti kui hooldustöid on vaja teha nii kodus kui suvilas. Soe suvepäike ning pikad valged õhtud annavad vajaliku energia TEE ISE projektide teostamiseks, kus kindlasti tulevad kasuks head nõuanded ekspertidelt.

Sise- ja välistingimustes töötamiseks võib vaja minna erinevaid seadmeid, nagu tõstukeid katusetöödeks, tellinguid fassaaditöödeks, väikelaadureid haljastustöödeks või hoopis hekilõikurit ning oksapurustajat aiatöödeks. Ramirent pakub seda kõike- meie juurest leiab vajalikud seadmed töödeks nii suurtel ehitusobjektidel kui kodustes majapidamistes.

Et teenindada Teid parimal moel on Ramirendil üle Eesti kokku 15 rendipunkti. Seadmete kohta info saamiseks ja vajaliku rentimiseks astuge läbi endale lähimast rendipunktist. Kliendid on meile teretulnud kindlasti ka siis kui nad ise päris täpselt ei teagi, mis seadmeid või tööriistu neil mingi töö tegemiseks vaja läheb. Meie teenindajad on oma ala parimad- kliendiga koos suudavad nad leida lahenduse, et töö saaks parimal viisil tehtud. Meie klienditeenindajad juhendavad, kuidas seadmeid ohutult kasutada ning rendipunktidest saab kaasa osata ka vajalikud isikukaitsevahendid. Kindlasti ei pea end vaevama suuremõõtmeliste seadmete autosse mahutamisega, sest me pakume ka transporditeenust, kui klient seda vajab!

Ramirent uuendab ja hooldab oma seadmeparki pidevalt, et klientide kasutusse jõuaksid vaid parimad seadmed ja tööriistad. Seega kui tööriista ei kasutata igapäevaselt, ei ole mõtet kallist seadet endale ise soetada ning hiljem selle ladustamise ja hooldamise pärast muretseda. Usume siiralt, et rentides seadmeid ja jagades oma teadmisi aitame oma klientidel nii raha ja keskkonda säästa kui ka aega kokku hoida.

Ramirendist saab kõike rentida nii, et kliendi mureks jääb pärast vaid tolm pühkida!