Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / ARMATUURI SIDUJAD / PAINUTAJAD / ARMATUURISIDUJA D 32-61 MM
ARMATUURISIDUJA D 32-61 MM
Sellel tootel ei ole arvustusi
MAX RB611T

Aku
14,4V 3,9Ah
Diameeter
Ø 32 - 61 mm
Sobiv traat
TW1061T
Seos
2x
Hind
Päeva hind
30.30 €(KM-ga:37.57 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
1.67 €(KM-ga:2.07 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: ARMATUURI SIDUJAD / PAINUTAJAD
Tooterühm: 1375010
Selle tootega soovitame isikukaitsevahendeid
Ole esimene, kes hindab toodet “ARMATUURISIDUJA D 32-61 MM” Tühista vastus
MAX RB611T
MAX RB611T
Kategooria: ARMATUURI SIDUJAD / PAINUTAJAD
Tooterühm: 1375010
Selle tootega soovitame isikukaitsevahendeid
Tooteinfo
| Aku | 14,4V 3,9Ah |
|---|---|
| Tootlikkus | 0,5 s/seos |
| Diameeter | Ø 32 - 61 mm |
| Sobiv traat | TW1061T |
| Seos | 2x |
| Seoseid 1 rulliga | 4000 tk |
| Mõõdud (P x L x K) | 352 x 125 x 300 mm |
| Kaal | 2,6 kg |
| NB! | Armatuurisiduja traat ei kuulu rendikomplekti. Selle saab soetada meie rendipunktidest. |
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Tähesaju | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Saadaval |
| Kurna | Küsi saadavust esindusest |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Küsi saadavust esindusest |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Küsi saadavust esindusest |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Küsi saadavust esindusest |
| Kuressaare | Küsi saadavust esindusest |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.