Meist

RAMIRENT on juhtiv teenindusettevõte, mis pakub rendiseadmeid nii ehitussektoris kui ka teistes tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele. Meie missiooniks on aidata oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega.

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ettevõttel on kokku 47 osakonda, sealhulgas 17 osakonda üle Eesti, kust võite rentida ning osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm ehitusseadmeid ning tööriistu. Lisaks pakume nimetatud seadmetele isikukaitsevahendeid ja paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Ramirent Baltic AS struktuur:

Ramirent Baltic AS tütarettevõte Ramirent Modular Factory AS tegevusala on ehitussoojakute ning moodulmajade tootmine, ettevõtte tehas asub Rae Vallas.

Ramirent Baltic AS kuulub Ramirent Ltd koosseisu. Meil on üheksas Põhja- ja Ida-Euroopa riigis ca 3200 töötajat ja 300 osakonda. Ramirent Ltd on osa Loxam Grupist, mis on suuruselt kolmas ehitusseadmete rendiettevõte maailmas.

Ramirent – Gear Up. Tööriistarent teid teenindamas.

Meie missioon. visioon ja väärtused

Aitame oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt, pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega.

Ramirendi visioon on pakkuda konkurentsitult parimat teeninduskogemust seadmete rendis.

Meie ettevõtte põhiväärtused – sujuv, teenindus, naeratusega – juhivad meid meie igapäevases töös.  Meie väärtused näitavad mida Ramirent esindab ja mille poole püüdleme tulevikus. Meie edu sõltub sellest, kui hästi me suudame järgida oma põhiväärtuseid.

SUJUV

Töötame oma kolleegidega ühtse meeskonnana selle nimel, et pakkuda oma klientidele ja töökaaslastele meeldivalt sujuvat rendikogemust alates tellimuse esitamisest, seadme kättesaamisest ja kasutamisest kuni selle tagastamiseni – selleks peame olema teenuse osutamisel täpsed, kliendi jaoks alati olemas ja hõlpsasti kättesaadavad.

TEENINDUS

Pakume oma klientidele ja töökaaslastele meeldivat teeninduskogemust, mõistame nende vajadusi. Et iga töö saaks tehtud tõhusalt ja ohutult, valime välja õiged seadmed ja pakume juurde sobivad teenused ning isikukaitsevahendid.

NAERATUS

Toome oma klientide ja töökaaslaste näole naeratuse – peame antud lubadusi, loome suurepärase tööõhkkonna ja seisame hea selle eest, et meilt lahkudes on kõik alati rahul.