Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID / TERRASIPESUR, ELEKTRILINE
TERRASIPESUR, ELEKTRILINE
Sellel tootel ei ole arvustusi
NILFISK TC50

Veekulu
0 - 160 L/h
Võimsus
0,6 kW
Pinge
230V
Kaal
5,3 kg
Hind
Päeva hind
15.00 €(KM-ga:18.60 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.83 €(KM-ga:1.02 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
7 - kõik kalendripäevad kuuluvad arveldamisele.
Pane toode korvi
Kategooriad: TÄNAVAHOOLDUSMASINAD, VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1713770
Seotud toode (2)
Seotud tooted
Ole esimene, kes hindab toodet “TERRASIPESUR, ELEKTRILINE” Tühista vastus
NILFISK TC50
NILFISK TC50
Kategooriad: TÄNAVAHOOLDUSMASINAD, VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1713770
Tooteinfo
| Veekulu | 0 - 160 L/h |
|---|---|
| Võimsus | 0,6 kW |
| Pinge | 230V |
| Töötamislaius | 300 mm |
| Mõõdud (P x L x K) | 705 x 320 x 435 mm |
| Kaal | 5,3 kg |
Kasutusjuhendid
Kategooriad: TÄNAVAHOOLDUSMASINAD, VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1713770
Tooteinfo
| Kasutusvideo |
|---|
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn Pärnu mnt | Saadaval |
| Laagri | Saadaval |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Saadaval |
| Viljandi | Saadaval |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Saadaval |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Saadaval |


Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.