Avaleht / Tooted / Generaatorid ja elektriseadmed / VALGUSTID / Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m
Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m
Sellel tootel ei ole arvustusi
Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m

Pinge
230 V
Valgusvoog
1300 lumen/m
Kaitseklass
IP65
Töötemperatuur
-10°C...+40°C
Pikkus
20 m
Transpordimõõdud (P x L x K)
250 x 250 x 130 mm
Kaal
3,57 kg
Hind
Päeva hind
7.00 €(KM-ga:8.68 €)
Ühik - TK
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.39 €(KM-ga:0.48 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
7 - kõik kalendripäevad kuuluvad arveldamisele.
Pane toode korvi
Kategooria: VALGUSTID
Tooterühm: ACC805L
Ole esimene, kes hindab toodet “Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m” Tühista vastus
Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m
Töövalgusti LED 20m 230V 1300 lumen/m
Kategooria: VALGUSTID
Tooterühm: ACC805L
Tooteinfo
| Pinge | 230 V |
|---|---|
| Valgusvoog | 1300 lumen/m |
| Kaitseklass | IP65 |
| Töötemperatuur | -10°C...+40°C |
| Pikkus | 20 m |
| Transpordimõõdud (P x L x K) | 250 x 250 x 130 mm |
| Kaal | 3,57 kg |
Kasutusjuhendid
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn, Laki | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pet tee | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Küsi saadavust esindusest |
| Tartu | Küsi saadavust esindusest |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Küsi saadavust esindusest |
| Rakvere | Küsi saadavust esindusest |
| Jõhvi | Küsi saadavust esindusest |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Küsi saadavust esindusest |
| Kuressaare | Küsi saadavust esindusest |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.