Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID / TOLMU- JA VEEIMEJA ELEKTRILINE 1FAAS 50L
TOLMU- JA VEEIMEJA ELEKTRILINE 1FAAS 50L
Sellel tootel ei ole arvustusi
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC

Paagi maht
47 L
Hind
Päeva hind
16.90 €(KM-ga:20.96 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.93 €(KM-ga:1.15 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1293860
Lisaseadmed ja teenused
Ole esimene, kes hindab toodet “TOLMU- JA VEEIMEJA ELEKTRILINE 1FAAS 50L” Tühista vastus
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1293860
Tooteinfo
| Võimsus | 1100 W |
|---|---|
| Õhuvool | 261 m³/h |
| Vaakum | 230 Mbar / 23 kPa |
| Paagi maht | 47 L |
| Mõõdud (P x L x K) | 506 x 476 x 655 mm |
| Kaal | 11 kg |
Kasutusjuhendid
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1293860
Tooteinfo
| Kasutusvideo |
|---|
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn, Pet tee | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn Pärnu mnt | Saadaval |
| Laagri | Saadaval |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Saadaval |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Saadaval |
| Viljandi | Saadaval |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Saadaval |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Saadaval |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.