Püsikliendileping

ERAISIKUD

1. Palun tutvuge rentimistingimustega. Nendega nõustumisel logige sisse iseteenindusse ja sõlmige püsikliendileping või tulge meie rendipunkti, võtke kaasa Eesti Vabariigi isikuttõendav dokument: ID kaart, pass või uued juhiload. Kliendileping koostatakse kohapeal.

2. Ettemaks või tagatisraha (summa sõltub tööriistast, esitatavatest dokumentidest, käendajate olemasolust jms) on võimalik tasuda kohapeal.

FIRMAD

Nende ettevõtete ja füüsilisest isikust ettevõtjatega, kes soovivad saada püsikliendiks sõlmime positiivse krediidiotsuse korral ka krediidilepingu. Esmakordsetelt klientidelt ja ettevõtetelt kes on tegutsenud vähem kui 12 kuud või kellel on esinenud pikemaajalisi maksehäireid, palume mõistvat suhtumist, kui ka peale allpool nimetatud dokumentide esitamist otsustame Teid teenindada (vähemalt alguses) ettemaksu eest.

Püsikliendilepingu taotlemiseks:

Palun tutvuge rentimistingimustega, nendega nõustumisel täitke Ramirendi kliendilepingu taotlus. Palume tähelepanu pöörata sellele, et kõik tähistatud väljad oleksid täidetud. Seejärel salvestage leping oma arvutisse, digiallkirjastage omalt poolt ja saatke Ramirenti, aadressile: krediit@ramirent.ee Vastame teie taotlusele kahe tööpäeva jooksul.

Alternatiivseks lahenduseks on trükkida leping välja, allkirjastage kõik lehed ja toimetage lähimasse Ramirent Baltic AS rendipunkti. Kaasa palume võtta isikut tõendav dokument. Uued lepingud vaatame läbi esimesel võimalusel. Positiivse otsuse korral allkirjastame omalt poolt, kinnitame teid püsikliendiks.

Täidan kliendilepingu taotluse veebis
Trükin täitmata lepingu ja täidan paberil

Laadi alla – Volikiri rentimiseks

Laadi alla – Krediidilimiidi muutmise avaldus

Frame Agreement application (English)