Meie visioon, missioon ja väärtused

MISSIOON

Aitame oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt, pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega.

VISIOON

Ramirendi visioon on pakkuda konkurentsitult parimat teeninduskogemust seadmete rendis.

ETTEVÕTTE VÄÄRTUSED

Meie ettevõtte põhiväärtused – sujuv, teenindus, naeratusega – juhivad meid meie igapäevases töös.  Meie väärtused näitavad mida Ramirent esindab ja mille poole püüdleme tulevikus. Meie edu sõltub sellest, kui hästi me suudame järgida oma põhiväärtuseid.

SUJUV

Töötame oma kolleegidega ühtse meeskonnana selle nimel, et pakkuda oma klientidele ja töökaaslastele meeldivalt sujuvat rendikogemust alates tellimuse esitamisest, seadme kättesaamisest ja kasutamisest kuni selle tagastamiseni – selleks peame olema teenuse osutamisel täpsed, kliendi jaoks alati olemas ja hõlpsasti kättesaadavad.

TEENINDUS

Pakume oma klientidele ja töökaaslastele meeldivat teeninduskogemust, mõistame nende vajadusi. Et iga töö saaks tehtud tõhusalt ja ohutult, valime välja õiged seadmed ja pakume juurde sobivad teenused ning isikukaitsevahendid.

NAERATUS

Toome oma klientide ja töökaaslaste näole naeratuse – peame antud lubadusi, loome suurepärase tööõhkkonna ja seisame hea selle eest, et meilt lahkudes on kõik alati rahul.