Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / VIBRONUIAD / AKUVIBRONUI Ø25MM 2,4M
AKUVIBRONUI Ø25MM 2,4M
Sellel tootel ei ole arvustusi
MILWAUKEE M18FCVN24-551

Aku
18V
Kõri pikkus
2,4 m
Vibronuia läbimõõt
Ø 25 mm
Kaal
6,5 kg
Hind
Päeva hind
22.30 €(KM-ga:27.65 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
1.23 €(KM-ga:1.52 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: VIBRONUIAD
Tooterühm: 1492950
Ole esimene, kes hindab toodet “AKUVIBRONUI Ø25MM 2,4M” Tühista vastus
MILWAUKEE M18FCVN24-551
MILWAUKEE M18FCVN24-551
Kategooria: VIBRONUIAD
Tooterühm: 1492950
Tooteinfo
| Aku | 18V |
|---|---|
| Kiirus | 12500 vpm |
| Kõri pikkus | 2,4 m |
| Vibronuia läbimõõt | Ø 25 mm |
| Kaal | 6,5 kg |
Kasutusjuhendid
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn Pärnu mnt | Saadaval |
| Tallinn, Tähesaju | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Saadaval |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Saadaval |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Küsi saadavust esindusest |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.