Ramirent liigub!

Alates tänasest novembri lõpuni saavad kõik Ramirent Baltikumi töötajad osaleda aktiivsusmaratonis, millel on kaks suunda – teha aktiivse liikumisega head endale ning anda oma isiklik panus heategevuseks.

„Aktiivne liikumine on oluline nii füüsilise kui vaimse tervise seisukohast. Ja ühiskonnale panustamine on osa Ramirendi väärtustest,“ ütleb tegevjuht Heiki Onton kampaaniat kommenteerides. Ramirendis peetakse oluliseks töötajate heaolu ning pere- ja tööelu ühildamisega seotud teemasid. Järgmise sammuna sellel teekonnal algas täna Ramirendi töötajate liikumise väljakutse, millel on suur heategevuslik mõõde.

„Liikumiskampaania viime läbi Ramirendi organisatsioonides Eesti, Lätis, Leedus ja moodulmajade tehases ning tulemused on võrreldavad ühises äpis,“ selgitab Onton. Lisaks igaühe tervise ja heaolu tähtsusele annetatakse iga 10 000 sammu pealt üks euro heategevuseks. Pärast kolmekuist kampaaniat lüüakse numbrid kokku ja Ramirent toetab igas riigis kohalikke heategevusorganisatsioone kokku sammutud summas.

Ramirendile on omistatud Peresõbraliku tööandja ja rahvusvaheline Great Place to Work märgis. Ramirendi Baltikumi töötajad on liikumiskampaaniaga aktiivselt liitunud ning näevad selles nii isiklikku kasu, võistlusmomenti kui võimalust anda panus heategevusele. Iga samm loeb!