Ramirent pälvis tiitli „Spordisõber 2024″!


Pidulikul tänuüritusel kuulutasid Kultuuriministeerium ja EOK välja „Spordisõber 2024″ aunimetuse pälvinud ettevõtjad ja eraisikud, kes on läbi aegade panustanud Eesti sportlastesse ja sportlikku Eestisse. Uhkusega saame teatada, et Ramirent pälvis sellel aastal Spordisõbra tiitli!


Ramirent on pikaajaline Eesti Korvpalliliidu, kahevõistluse, jalgpalliliidu ja -klubide ning erinevate spordiürituste ja -rajatiste toetaja. Tänuauhinnad – kunstnik Kalli Seina klaasskulptuuri – andsid Tallinna Teletornis üle Eesti Vabariigi kultuuriminister Heidy Purga ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.  


„Spordisõber“ on Kultuuriministeeriumi ja Eesti Olümpiakomitee poolt 2019. aastal ellu kutsutud traditsioon spordi toetajate tunnustamiseks. Spordisõbra tiitliga tänatakse neid, kes on oluliselt toetanud spordi- ja liikumisharrastuse valdkonda, hoogustanud spordi- ja liikumissündmuste toimumist ning seeläbi ka ühiskonna arengut laiemalt.


„Spordisõber 2024“ aunimetuse pälvisid järgmised ettevõtted ja eraisikud: Amserv, Cronimet, Lenne, LHV, Piletilevi, Ramirent, Rõngu Pagar, Valga Puu, Even Tudeberg, Vallot Mangus.


Lähemalt saab laureaatide kohta lugeda siit https://www.eok.ee/organisatsioon/uudised/selgusid-spordisober-2024-laureaadid