Avaleht / Tooted / Aiatööriistad / TRIMMERID, VÕSASAED, HEKIKÄÄRID / OKSAKÄÄRID AKUGA
OKSAKÄÄRID AKUGA
Sellel tootel ei ole arvustusi
MAKITA DUP181

Aku
18V 2,0Ah
Oksa diameeter, max
Ø 30 mm
Kaal
2,1 kg
Hind
Päeva hind
9.90 €(KM-ga:12.28 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.54 €(KM-ga:0.68 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
7 - kõik kalendripäevad kuuluvad arveldamisele.
Pane toode korvi
Kategooria: TRIMMERID, VÕSASAED, HEKIKÄÄRID
Tooterühm: 1716720
Ole esimene, kes hindab toodet “OKSAKÄÄRID AKUGA” Tühista vastus
MAKITA DUP181
MAKITA DUP181
Kategooria: TRIMMERID, VÕSASAED, HEKIKÄÄRID
Tooterühm: 1716720
Tooteinfo
| Aku | 18V 2,0Ah |
|---|---|
| Oksa diameeter, max | Ø 30 mm |
| Lõigete arv ühe laadimisega | 2400 tk |
| Müratase | 70 dB(A) |
| Mõõdud (P x L x K) | 300 x 75 x 113 mm |
| Kaal | 2,1 kg |
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn, Laki | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Küsi saadavust esindusest |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Küsi saadavust esindusest |
| Rakvere | Küsi saadavust esindusest |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.