Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / PLATESAED, PLAADILÕIKURID / PLATESAAG JALGADETA
PLATESAAG JALGADETA
Sellel tootel ei ole arvustusi
DEWALT DWE7491

Võimsus
2000 W
Ketta diameeter
Ø 250 mm (x 30 mm)
Max lõikesügavus 90°/90°
77 mm
Max lõikesügavus 45°/90°
57 mm
Hind
Päeva hind
15.90 €(KM-ga:19.72 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.87 €(KM-ga:1.08 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: PLATESAED, PLAADILÕIKURID
Tooterühm: 1332710
Lisaseadmed ja teenused
Seotud toode (1)
Lisaseadmed ja teenused
Seotud tooted
Ole esimene, kes hindab toodet “PLATESAAG JALGADETA” Tühista vastus
DEWALT DWE7491
DEWALT DWE7491
Kategooria: PLATESAED, PLAADILÕIKURID
Tooterühm: 1332710
Tooteinfo
| Võimsus | 2000 W |
|---|---|
| Kiirus | 3800 rpm |
| Max kaldenurk | 48° |
| Ketta diameeter | Ø 250 mm (x 30 mm) |
| Paralleeljuhikuga | 825 mm (täpsed lõiked) |
| Max lõikesügavus 90°/90° | 77 mm |
| Max lõikesügavus 45°/90° | 57 mm |
| Lõikamislaua mõõdud (P x L) | 670 x 630 mm |
| Kaal | 26,6 kg |
| NB! | Saetera ei kuulu seadmete rendihinna sisse, seda saab rentida / osta lisatasu eest. |
Kasutusjuhendid
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn, Laki | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pet tee | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Tähesaju | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Küsi saadavust esindusest |
| Tartu | Küsi saadavust esindusest |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Küsi saadavust esindusest |
| Rakvere | Küsi saadavust esindusest |
| Jõhvi | Küsi saadavust esindusest |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Küsi saadavust esindusest |
| Kuressaare | Küsi saadavust esindusest |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |








Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.