Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID / SURVEPESUR BENSIIN
SURVEPESUR BENSIIN
Sellel tootel ei ole arvustusi
BRENDON 20KPE

Rõhk
140 bar
Kütus
Bensiin 98
NILFISK-ALTO POSEIDON3-39PE

Rõhk
165 bar
Kütus
Bensiin 98
Hind
Päeva hind
35.00 €(KM-ga:43.40 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
1.93 €(KM-ga:2.39 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1292960
Lisaseadmed ja teenused
Seotud toode (1)
Lisaseadmed ja teenused
Seotud tooted
Ole esimene, kes hindab toodet “SURVEPESUR BENSIIN” Tühista vastus
BRENDON 20KPE
BRENDON 20KPE
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1292960
Tooteinfo
| Rõhk | 140 bar |
|---|---|
| Veemahuti | Puudub |
| Veekulu | 13,2 L/min |
| Kütus | Bensiin 98 |
| Kütusepaagi maht | 3,1 L |
| Vooliku pikkus | 4,5 m |
| Mõõdud (P x L x K) | 1085 x 600 x 670 mm |
| Kaal | 67 kg |
NILFISK-ALTO POSEIDON3-39PE
NILFISK-ALTO POSEIDON3-39PE
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1292960
Tooteinfo
| Rõhk | 165 bar |
|---|---|
| Veemahuti | Puudub |
| Veekulu | 810 L/h |
| Kütus | Bensiin 98 |
| Kütusepaagi maht | 3,1 L |
| Vooliku pikkus | 10 m |
| Mõõdud (P x L x K) | 762 x 546 x 603 mm |
| Kaal | 27,2 kg |
Kasutusjuhendid
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn, Laki | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pet tee | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Küsi saadavust esindusest |
| Tartu | Küsi saadavust esindusest |
| Võru | Saadaval |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Küsi saadavust esindusest |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Küsi saadavust esindusest |
| Narva | Saadaval |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |






Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.