Avaleht / Tooted / Ehitustehnika / VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID / VEEIMEJA PUMBAGA 30L
VEEIMEJA PUMBAGA 30L
Sellel tootel ei ole arvustusi
HUSQVARNA W250P

Paagi maht
29 L
PULLMAN-ERMATOR W250P

Paagi maht
29 L
Hind
Päeva hind
20.90 €(KM-ga:25.92 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
1.15 €(KM-ga:1.43 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1294160
Lisaseadmed ja teenused
Seotud toode (1)
Lisaseadmed ja teenused
Seotud tooted
Ole esimene, kes hindab toodet “VEEIMEJA PUMBAGA 30L” Tühista vastus
HUSQVARNA W250P
HUSQVARNA W250P
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1294160
Tooteinfo
| Võimsus | 1200 W |
|---|---|
| Pumba võimsus | 350 W |
| Pumba tootlikkus | 150 L/min |
| Õhuvool | 160 m³/h |
| Paagi maht | 29 L |
| Mõõdud (P x L x K) | 503 x 520 x 910 mm |
| Kaal | 27 kg |
| NB! | Voolik ei kuulu rendikomplekti. Selle saab rentida meie rendipunktidest. |
PULLMAN-ERMATOR W250P
PULLMAN-ERMATOR W250P
Kategooria: VEE- JA TOLMUIMEJAD, PESURID
Tooterühm: 1294160
Tooteinfo
| Võimsus | 1200 W |
|---|---|
| Pumba võimsus | 450 W |
| Pumba tootlikkus | 150 L/min |
| Õhuvool | 160 m³/h |
| Paagi maht | 29 L |
| Mõõdud (P x L x K) | 503 x 520 x 910 mm |
| Kaal | 24 kg |
| NB! | Voolik ei kuulu rendikomplekti. Selle saab rentida meie rendipunktidest. |
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn, Laki | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pet tee | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Saadaval |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Saadaval |
| Viljandi | Saadaval |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Saadaval |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |




Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.