Avaleht / Tooted / Kompressorid / KOMPRESSORID 0-1250L/MIN / KOMPRESSOR ELEKTRILINE 10 bar 210 L/min
KOMPRESSOR ELEKTRILINE 10 bar 210 L/min
Sellel tootel ei ole arvustusi
KAESER PREMIUM CAR250-30
Pinge
230V
Rõhk
10 bar
Õhuvool
250 L/min
Kaal
38 kg
PASLODE PROLINE215
Pinge
230V
Rõhk
10 bar
Õhuvool
215 L/min
Kaal
26 kg
Hind
Päeva hind
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: KOMPRESSORID 0-1250L/MIN
Tooterühm: 1672640
Selle tootega soovitame isikukaitsevahendeid
Lisaseadmed ja teenused
Seotud toode (1)
Lisaseadmed ja teenused
Seotud tooted
Ole esimene, kes hindab toodet “KOMPRESSOR ELEKTRILINE 10 bar 210 L/min” Tühista vastus
KAESER PREMIUM CAR250-30
Tooterühm: 1672640
Tooteinfo
| Võimsus | 1,25 kW |
|---|---|
| Pinge | 230V |
| Rõhk | 10 bar |
| Õhuvool | 250 L/min |
| Paagi maht | 30 L |
| Müratase | 76 dB(A) |
| Mõõdud (P x L x K) | 530 x 410 x 810 mm |
| Kaal | 38 kg |
| NB! | Voolik ei kuulu rendikomplekti. Selle saab rentida meie rendipunktidest. |
PASLODE PROLINE215
Tooteinfo
| Võimsus | 1,5 kW |
|---|---|
| Pinge | 230V |
| Rõhk | 10 bar |
| Õhuvool | 215 L/min |
| Paagi maht | 10 L |
| Mõõdud (P x L x K) | 630 x 320 x 400 mm |