Avaleht / Tooted / Pinnasetihendajad ja -rullid / PINNASETIHENDAJAD JA TAMPERID / PINNASETIHENDAJA DIISEL 280KG
PINNASETIHENDAJA DIISEL 280KG
Sellel tootel ei ole arvustusi
WACKER NEUSON DPU3760HETS

Plaadi laius
500 mm
Kütus
Diisel
Kütusepaagi maht
5 L
Kaal
274 kg
Hind
Päeva hind
42.90 €(KM-ga:53.20 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
2.36 €(KM-ga:2.93 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: PINNASETIHENDAJAD JA TAMPERID
Tooterühm: 1553010
Lisaseadmed ja teenused
Ole esimene, kes hindab toodet “PINNASETIHENDAJA DIISEL 280KG” Tühista vastus
WACKER NEUSON DPU3760HETS
WACKER NEUSON DPU3760HETS
Kategooria: PINNASETIHENDAJAD JA TAMPERID
Tooterühm: 1553010
Tooteinfo
| Plaadi laius | 500 mm |
|---|---|
| Võimsus | 5,4 kW |
| Tihendusjõud | 37 kN |
| Sagedus | 90 Hz |
| Töötamiskiirus | 27 m/min |
| Kütus | Diisel |
| Kütusepaagi maht | 5 L |
| Mõõdud (P x L x K) | 703 x 500 x 871 mm |
| Kaal | 274 kg |
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Tähesaju | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Küsi saadavust esindusest |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Küsi saadavust esindusest |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Küsi saadavust esindusest |
| Narva | Saadaval |
| Pärnu | Küsi saadavust esindusest |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |








Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.