Avaleht / Tooted / Transpordiseadmed / MATERJALIDE TÕSTMISE SEADMED / IMINAPP AKUGA 120KG
IMINAPP AKUGA 120KG
Sellel tootel ei ole arvustusi
DEWALT DCE590D1T

Aku
18V 2,0Ah
Tõstevõime
120 kg
Sobib tõstmiseks
Lauad, lehtmetall, klaas
Kaal
1,0 kg
Hind
Päeva hind
6.90 €(KM-ga:8.56 €)
Kohustusliku Riskikaitse ühe päeva hind:
0.38 €(KM-ga:0.47 €)
Tasulisi rendipäevi nädalas:
6 – pühapäeva ei arveldata juhul kui seadet pühapäeval ei kasutata
Pane toode korvi
Kategooria: MATERJALIDE TÕSTMISE SEADMED
Tooterühm: 1775780
Ole esimene, kes hindab toodet “IMINAPP AKUGA 120KG” Tühista vastus
DEWALT DCE590D1T
DEWALT DCE590D1T
Kategooria: MATERJALIDE TÕSTMISE SEADMED
Tooterühm: 1775780
Tooteinfo
| Aku | 18V 2,0Ah |
|---|---|
| Tõstevõime | 120 kg |
| Sobib tõstmiseks | Lauad, lehtmetall, klaas |
| Kaal | 1,0 kg |
| Rendipunkt | Saadavus |
|---|---|
| Tallinn Laki | Saadaval |
| Tallinn Peterburi tee | Saadaval |
| Tallinn, Pärnu mnt | Küsi saadavust esindusest |
| Tallinn, Tähesaju | Küsi saadavust esindusest |
| Laagri | Küsi saadavust esindusest |
| Jüri keskladu | Küsi saadavust esindusest |
| Keila | Saadaval |
| Kurna | Saadaval |
| Tartu | Saadaval |
| Võru | Küsi saadavust esindusest |
| Viljandi | Saadaval |
| Paide | Saadaval |
| Rakvere | Saadaval |
| Jõhvi | Saadaval |
| Narva | Küsi saadavust esindusest |
| Pärnu | Saadaval |
| Kuressaare | Saadaval |
| Haapsalu | Küsi saadavust esindusest |
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.